Lubisz Playtube.tv?
Lubisz ten film?

Zmierzch / Twilight (2008) [Lektor]Dodał gosiablue dnia 2014-02-11

Film wyświetlono 1388 razy.

 dodaj do ulubionych +  zgłoś niedziałający film

Zgłoś nadużycie
Średnia: 10.0/10.0 (3 głosw)

Miniaturka na stronę

<a href="http://playtube.tv/film_online/3946-zmierzch-twilight-2008.html"><img src="http://playtube.tv/okladki/ba25316e224953c6933b41d2113896f7_thumb.jpg" title="Zmierzch / Twilight" /></a>

Dodaj komentarz


Treść:

Wpisz treść swojego komenatrza (zostało Ci 500 znaków do wykorzystania).

Dodaj komentarz

Komentarze

Grzesiu
Brak GG | Wyślij PW | Obejrzane filmy: 49      2013-01-11 18:24:56
fajne zajefajne zaje*****

Ostatnio dodane filmy

Czas Apokalipsy / Apocalypse Now (1979) [PL]

Wstawił: gosiablue | 2014-04-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Wojenny, Klasyka kina

okladka
Luźna ekranizacja powieści Josepha Conrada "Jądro ciemności". Przeniesiona w realia wojny w Wietnamie historia kapitana Willarda, który otrzymał misję powrotu do piekła, odnalezienia i zlikwidowania pułkownika Kurtza, który odrzucając wszelkie rozkazy dowództwa wojskowego USA zaginął w dżungli. Podróż Willarda to nie tylko misja wojskowa, to także psychologiczna wędrówka w głąb ludzkiego umysłu, ogarniętego wojną, okrucieństwem z nią związanym, zatraceniem człowieczeństwa i swych własnych ideałów. Film Francisa Forda Coppoli stanowi mocny rozrachunek z wojną w Wietnamie.

Maszyna śmierci / Death Machine (1994) [Lektor]

Wstawił: TIGER | 2014-04-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror, Akcja, Sci - fi

okladka
Wielka korporacja elektroniczna "Chaank" produkuje dla celów wojskowych niezniszczalne roboty, wyposażone w broń o niezwykłej sile rażenia. Pewnego dnia nową szefową korporacji zostaje piękna panna Hayden Cale. Zmianę dyrekcji postanawia wykorzystać jeden z pracowników - Jack Dante. Ten geniusz komputerowy, a zarazem psychopatyczny morderca, domaga się awansu i prywatnych spotkań z piękną Hayden. Tymczasem trzej uzbrojeni terroryści wdzierają się do firmy, chcąc zniszczyń jej centrum kierowania. Bardzo pomocne są im personalne rozgrywki szefostwa...

Drakula / Dracula (1992) [Lektor]

Wstawił: TIGER | 2014-04-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Horror

okladka
Film zaczyna się w XV wieku, kiedy to rumuński książę Vlad (Oldman) wyrusza na wojnę, aby bronić chrześcijan przed najazdem Turków. W swoim zamku zostawia ukochaną Elizabettę (Ryder). Vlad wychodzi zwycięsko z wojny, zanim jednak zdążył wrócić do siebie, podstępni wrogowie wysyłają do jego ukochanej wiadomość, że książę nie żyje. Zrozpaczona Elizabetta nie mogąc pogodzić się z jego śmiercią, skacze do rzeki. Kiedy Vlad przybywa do domu, dowiaduje się, że kapłani nie mają zamiaru pochować księżniczki, gdyż odebrała sobie życie. Wściekły książę niszczy kaplicę, wyrzeka się Boga i obiecuje dokonać zemsty przy użyciu złych sił. Przenosimy się do XIX wieku. Młody...

Notorious (2009) [Lektor]

Wstawił: gosiablue | 2014-04-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Biograficzny, Dramat, Muzyczny

okladka
Artysta sceny hip-hopowej, znany również jako Biggie Smalls, jednak jego prawdziwe imię to Christopher Wallace. Był on najbardziej znany na scenie hip-hopowej na Wschodnim Wybrzeżu dopóki nie został śmiertelnie postrzelony w roku 1997 przez mężczyznę strzelającego do niego z auta w Los Angeles. Jego muzyka miała silny wpływ na jego doświadczenia podczas dorastania na Brooklynie gdzie narkotyki i przemoc często dominowały. Film pokazuje wcześniej nie znaną historię jego życia.

Droga w przeszłość / Rewind (2013) [Lektor]

Wstawił: TIGER | 2014-04-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Thiller, Akcja, Sci - fi

okladka
Oddział składający się z żołnierzy i naukowców musi użyć nieprzetestowanej technologii, by cofnąć się w czasie. Członkowie ekspedycji muszą zapobiec wydarzeniom, które doprowadziły do ataku terrorystycznego...

Cena prawdy / Nothing But the Truth (2008) [Lektor]

Wstawił: TIGER | 2014-04-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Dramat, Thiller

okladka
Ambitna dziennikarka polityczna Rachel Adams (Kate Beckinsale) publikuje szokujący artykuł, w którym oskarża prezydenta o manipulowanie informacjami wywiadowczymi w celu przeforsowania zgody na powietrzny atak na Wenezuelę. Rachel demaskuje też kobietę, której córka chodzi do tej samej szkoły co jej syn, jako tajną agentkę CIA (Vera Farmiga). Rozpętuje się afera, która sięga najwyższych szczebli rządowych. Rachel otrzymuje propozycję nie do odrzucenia – albo ujawni swoje źródło albo pójdzie do wiezienia. Dziennikarka chce pozostać wierna swoim zasadom. Czy za wszelką cenę?

Trudna miłość / Cake Eaters, The (2007) [Lektor]

Wstawił: gosiablue | 2014-04-15 | Komentarzy: 1 | Kategorie: Dramat

okladka
Opowieść o dwóch rodzinach, których członkowie skrzętnie ukrywają wzajemne animozje, urazy i... romanse. Nikt nie pochwala związku pomiędzy Georgią i Beaglem, przedstawicielami najmłodszego pokolenia. Tymczasem starsi też mają grzeszki na sumieniu.

Wichry Kołymy / Within the Whirlwind (2009) [Lektor]

Wstawił: TIGER | 2014-04-15 | Komentarzy: 0 | Kategorie: Biograficzny, Dramat

okladka
Jest rok 1937. Eugenia Ginzburg, ideowa komunistka, wykłada literaturę rosyjską na uniwersytecie w Kazaniu. Jej mąż jest członkiem lokalnego komitetu KPZR. Rodzina wiedzie dostatnie życie, jakie partia zapewnia ważnym aparatczykom. Eugenia jest osobą niezwykle prawą, która potrafi zachować nutę indywidualizmu i pozostać wierna wyznawanym wartościom. A świat wokół szaleje. W atmosferze strachu i paranoicznych podejrzeń żony denuncjują mężów, mężowie - żony. Eugenia długo zdaje się nie zauważać coraz bardziej zaciskającej się na jej życiu pętli.

Brak filmów do wyświetlenia

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Playtube.tv Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (Megavideo, Youtube, Video Google, itp), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Komentarze wulgarne, obraźliwe, propagujące przemoc lub nienawiść oraz komentarze marketingowe i reklamowe, a także całkowicie niezwiązanie i nie nawiązujące do treści playtube.tv, będą usuwane przez moderatorów serwisu lub algorytm filtrujący. Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.